Půjčky bez poplatků předem jsou půjčky poskytované bez placení zbytečných poplatků předem. Půjčky bez poplatků předem poskytují jak klasické banky tak nebankovních společnosti, kterých je u nás opravdu hodně a je těžké se v nich vyznat a zorientovat.

Co to znamená půjčky bez poplatků předem ?

Půjčky bez poplatků předem jsou taková půjčky, která nikdy nevyžaduje po klientech, žádné poplatky za půjčku či úvěr předem. Půjčky s poplatkem předem často poskytovali různé podvodné společnosti, které jen vybírali poplatky předem za tyto „imaginární“ půjčky a přitom vůbec žádné půjčky neposkytovali, jen prostě vybírali poplatky za půjčky. Zní to neuvěřitělně, ale opravdu to tak bylo. Teď se pojďme kdo poskytuje půjčky bez poplatků předem.

Bankovní půjčky bez poplatků předem

Lidi mají banky spojené s určitou solidnosti a dobrým přístupem a opravdu tomu tak je. Faktem je, že banky opravdu poskytují všechny půjčky bez poplatků předem. Nevyžadují tedy žádné poplatky předem. U banky sice musít podat docela obsáhlou žádost o půjčku, ale odmněnou vám bude nízký roční úrok, přijatelné sankční poplatky a často i možnost předčasného splacení půjčky. U banky jsou tedy půjčky bez poplatků předem nejnoznačně nejvíce výhodné, proto by jste se měli vždy prvně obrátit na banky. Až pokud neuspějete u banky, pak zkuste nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky bez poplatků předem od nebankovních společností

Lidé, kteří neuspěli u banky si půjčky bez poplatků předem často berou u nebankovních společnosti. Výhodou nebankovních společností je, že nejsou při poskytování půjček tak přísní a půjčí téměř každému s vyjímkou lidé, kteřé mají zápis v registru. Ale často nemusít prokazovat své příjmy půjčky bez poplatků předem nevyžadují žádný poplatek předem. Půjčky bez poplatků předem u nebankovních společností mají však vyšší roční úrok, často skryté poplatky a vyšší sankční poplatky u hodně nebankovních spolenočností straší i rozhodčí doložka.

Půjčky bez poplatků předem Provident

Půjčky bez poplatků předem poskytuje společnost Provident. Provident působí na Českém trhu již dlouhou dobu a patří mezi zavedené nebankovní spolenčnosti. Provident nabízí půjčky bez poplatků předem od 3 000 Kč až do 50 000 Kč. Půjčky bez poplatků předem u Provident je neúčelová, takže peníze můžete využít na cokoliv.