Rychlé půjčky do hodiny jsou spíše půjčky do menších částek. Představíme vám nástroje, které mohou sloužit jako rychlé půjčky do hodiny a na závěr i nebankovní rychlé půjčky do hodiny.

Výhodné varianty rychlé půjčky do hodiny

Níže vám představíme dva nástroje, které mohou krásně zafungovat jako rychlé půjčky do hodiny. Pro spoustu lidi budou tyto možnosti naprosto dostačujicí a hlavní je říci, že se jedná o výhodné nástroje, které když budete dobře používat tak vás nemusí stát jednu jedinou korunu a půjčíte si tak vlastně zcela zdarma.

Kreditní karta jako rychlé půjčky do hodiny

Jako nástroj rychlé půjčky do hodiny se nechá použít klasická kreditní karta. Kreditní karty nabízí snad každá banky, některé banky nabízejí kreditní karty opravdu hodně. Kreditní karta vám umožní jít obvykle až do mínusu 30 000 Kč. Pokud splatíte částku do určitého období, tak bude tato půjčka zcela zdarma. Po skončení bezplatného období však začnou naskakovat docela vysoké úroky. Je třeba tedy vždy peníze splatit do konce bezplatného období. Pokud máte již kreditní kartu vyřízenou, tak si můžete opravdu půjčit do pár minut. Pokud kreditní kartu nemáte, tak se podívejte na webové stránky bank, hodně jich nabízí podání žádosti o kreditní kartu i přes internet.

Konkokorent jako rychlé půjčky do hodiny

Konkokorent funguje dosti podobně jako kreditní karty a funguje tedy také jako rychlé půjčky do hodiny. U konkokorentu můžete jít obvykle až do mínus 50 000 Kč. Konkokorent vám umožní jít do mínusu na vašem běžném bankovním účtu a můžete vybírat pomocí svoji stávajicí karty. Pokud máte konkokorent již vyřízený, tak si můžete zajít k bankomatu a peníze máte do pár minut.

Nebankovní rychlé půjčky do hodiny

Rychlé půjčky do hodiny jako takové nabízí, některé nebankovní společnosti a také soukromí investoři. Mnohdy stačí zajít k nim na pobočku, tam podepíšete smlouvu a oni vám vyplatí peníze v hotovosti. Tyto rychlé půjčky do hodiny jsou ve většině případů velmi drahé a být vámi by si je nebral a radši využijte dvě předchozí možnosti, která mohou být za splnění podmínek bezplatné.